Ana içeriğe atla

Intech Uluslararası Kitap Bölümü Çağrısı!

Sayın Akademisyen, Araştırmacı ve Yazar,

Dünyanın en büyük uluslararası açık erişim kitap yayıncısı olan* ‘IntechOpen’ (http://www.intechopen.com/)  tarafından basılacak  “Financial Management from an Emerging Market Perspective” isimli uluslararası editöryel kitabın bölüm çağrısı açılmıştır. 

İlgili kitap 2017 yılı içerisinde yayınlanacak olup, birçok veri tabanında indekslenecektir.  Ayrıca, Intech kitapları ‘Book Citation Index in the Web of Science™ Core Collection (BKCI)’ değerlendirmesine tabidir. Intech yayınlarına bu güne kadar 44 binin üzerinde Web of Science temelli atıf yapılmıştır. Intech yazarlarından Prof. Yoshinori Ohsumi 2016 yılında, Prof. Harold Kroto 1996 yılında Nobel ödülü almıştır. 

Kurumsal kitap çağrısı, IntechOpen tarafından kendi veri tabanında yer alan dünya genelindeki akademisyenlere gönderilmiştir. Hali hazırda çok sayıda ülkeden bölüm teklifi bulunmaktadır. Sizlere ilettiğimiz bu çağrı, IntechOpen kurumsal çağrısından ayrı olarak, Türkiye’deki akademisyenlerin bu kitap projesinden haberdar olabilmeleri içindir. Özellikle, yeni doçentlik kriterleri çerçevesinde uluslararası kitap bölümü yazarlığı fırsatının birçok akademisyen açısından fayda yaratacağına inanıyoruz. 

Çağrı, bölüm tekliflerinin gönderilmesi için kısıtlı bir süre açık kalacaktır. 

Bölüm teklifi başvuruları ve detaylı bilgi için web link: http://www.intechopen.com/welcome/48fd9d56d82da76c785db97e23ae398e/

Bilgilerinize saygılarımızla sunarız.

Prof. Dr. Güray Küçükkocaoğlu, Başkent Üniversitesi, Ankara.

Yrd. Doç. Dr. Soner Gökten, Başkent Üniversitesi, Ankara.

*Simba Information Open Access Book Publishing 2016 - 2020 Report: http://www.intechopen.com/news/intechopen-profiled-in-the-open-access-book-publishing-2016-2020-simba-information-report-


-- 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Intech Book Project proceed to the next step!

Thanks to all authors for their valuable proposals. Waiting for full chapter submissions.
https://www.intechopen.com/welcome/a5e77ab7a4bfed7a2a1d524b8a3d6a90/

Karakter Nedir?